Belasting & Douane Museum

Tafelbier is terug – en Rotterdam mag het proeven!

zondag, 22 februari 2026

Activiteit

Deze activiteit is afgelopen.

Tafelbier? Daarvoor blijf je aan tafel! Dit bijna vergeten biertype, mild, laag in alcohol en verrassend smaakvol, speelde ooit een belangrijke rol in het dagelijks leven.

Bier dat meer vertelt dan je denkt

Duik op 22 februari van 14:00 tot en met 16:00 in de verrassende wereld van tafelbier tijdens de nieuwe bierlezing van biersommelier Ithar da Costa in het Belasting & Douane Museum. De vorige editie was razendsnel uitverkocht, en door dat enorme succes verwachten we ook nu weer een volle zaal. Wees er dus snel bij!

Tafelbier

Tafelbier? Daarvoor blijf je aan tafel! Dit bijna vergeten biertype – mild, laag in alcohol en verrassend smaakvol – speelde ooit een belangrijke rol in het dagelijks leven. Nergens anders dan in het Belasting & Douane Museum komt dat verhaal tot leven: want weinig producten hebben zó een directe relatie met belasting, accijnzen en maatschappelijke geschiedenis als bier. Tafelbier was eeuwenlang hét volksbier, betaalbaar dankzij lagere accijnzen en bedoeld voor iedereen aan tafel, van kind tot knecht tot kantoorbediende.

Plezier, smaak en geschiedenis vloeien samen - tafelbier smaakte nog nooit zo goed!(Bieren bevatten gluten en alcohol).

Deze activiteit is afgelopen. Je kunt hier niet meer aan deelnemen.

Bekijk alle actuele activiteiten op Zien & doen

Datum & tijd

zondag, 22 februari 2026

Augustus 2026
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Locatie

Belasting & Douane Museum

Parklaan 14-16
3016 BB Rotterdam
Route plannen Opent in een nieuw tabblad Route plannen Opent in een nieuw tabblad

088 - 15 14 900

Vandaag open van 11:00 tot 17:00 uur

Openingstijden voor aankomende week
Dag Openingstijden
vr - wo 11:00 - 17:00 uur
Bekijk alle openingstijden

Nog meer ontdekken