Belasting & Douane Museum

Tafelbier is terug – en Rotterdam mag het proeven!

Sonntag 22 Februar 2026 von 14 bis 16 Uhr(zeit)

Aktivität

Tafelbier? Daarvoor blijf je aan tafel! Dit bijna vergeten biertype, mild, laag in alcohol en verrassend smaakvol, speelde ooit een belangrijke rol in het dagelijks leven.

Bier dat meer vertelt dan je denkt

Duik op 22 februari van 14:00 tot en met 16:00 in de verrassende wereld van tafelbier tijdens de nieuwe bierlezing van biersommelier Ithar da Costa in het Belasting & Douane Museum. De vorige editie was razendsnel uitverkocht, en door dat enorme succes verwachten we ook nu weer een volle zaal. Wees er dus snel bij!

Tafelbier

Tafelbier? Daarvoor blijf je aan tafel! Dit bijna vergeten biertype – mild, laag in alcohol en verrassend smaakvol – speelde ooit een belangrijke rol in het dagelijks leven. Nergens anders dan in het Belasting & Douane Museum komt dat verhaal tot leven: want weinig producten hebben zó een directe relatie met belasting, accijnzen en maatschappelijke geschiedenis als bier. Tafelbier was eeuwenlang hét volksbier, betaalbaar dankzij lagere accijnzen en bedoeld voor iedereen aan tafel, van kind tot knecht tot kantoorbediende.

Plezier, smaak en geschiedenis vloeien samen - tafelbier smaakte nog nooit zo goed!(Bieren bevatten gluten en alcohol).

Besucherinformationen

Zugang

Zugang ist bei einer Eintrittskarte für das Museum inbegriffen

Niederländische Museumskarte gültig

Achtung: Hierfür ist eine Vorabreservierung erforderlich

Datum & Uhrzeit

Sonntag 22 Februar 2026 von 14 bis 16 Uhr(zeit)

Standort

Belasting & Douane Museum

Parklaan 14-16
3016 BB Rotterdam
Route planen Öffnet in einem neuen Tab Route planen Öffnet in einem neuen Tab

088 - 15 14 900

Heute von 11:00 bis 17:00 Uhr geöffnet

Öffnungszeiten in der kommenden Woche
Tag Öffnungszeiten
Do - Di 11:00 - 17:00 Uhr
Alle Öffnungszeiten ansehen

Noch mehr entdecken