Anton Pieck Museum

Workshop Droge naald etsen

Saturday 14 February 2026 from 11 to 16:30 hours

Workshop

Ontdek de kunst van droge naald etsen in het Anton Pieck Museum! Onder begeleiding van de ervaren etser Menno Balm leer je de fijne kneepjes van deze grafische techniek. Of je nu een beginner bent of al wat ervaring hebt, deze creatieve dag biedt volop ruimte om je talent verder te ontwikkelen.

Wat ga je leren

Beleef een inspirerende dagworkshop in het Anton Pieck Museum en ontdek de fascinerende wereld van droge naald etsen! Je maakt kennis met deze eeuwenoude techniek, waarbij je aan de hand van prachtige voorbeelden ziet hoe etsen zich door de tijd heen heeft ontwikkeld. Daarna ga je zelf aan de slag: met een etsnaald breng je je eigen ontwerp aan op een etsplaat.

Hoogtepunt

Jouw creatie wordt afgedrukt op de originele etspers van Anton Pieck, een unieke ervaring! Aan het einde van de dag neem je jouw prachtige afdruk mee naar huis in een stijlvol passe-partout.

Vol=vol

Met minimaal 6 en maximaal 12 deelnemers is er volop ruimte voor persoonlijke aandacht. De data zijn de zaterdagen: 25 oktober 2025 en 14 februari 2026 Mis het niet en geef je op voor een van de exclusieve workshops!

Praktisch

De kosten zijn € 75,- per persoon. Dat is inclusief entree tot het museum, de materialen zoals een etsplaatje, inkt en papier. Inbegrepen zijn ook koffie/thee en een eenvoudige lunch. Leeftijdsindicatie 18 jaar en ouder.

Visitor information

Access

Attention: Advance booking required

Date & time

Saturday 14 February 2026 from 11 to 16:30 hours

Location

Anton Pieck Museum

Noordwal 31
8051 ES Hattem
Plan route Opens in a new tab Plan route Opens in a new tab

038 - 44 42 192

Open today until 17:00

Opening hours next week
Day Opening hours
Sat 10:00 - 17:00
Sun 13:00 - 17:00
Mon Closed
Tue - Thu 10:00 - 17:00
Overview of opening hours

Discover more