Museum Beelden aan Zee

After Hours X Jazz070

Friday 11 September from 18 to 23 hours

Event

Laat je meevoeren door de klanken van jazz tijdens een sfeervolle After Hours, waar live muziek, kunst, flitstours, lekkere hapjes en drankjes samenkomen in de unieke setting van museum Beelden aan Zee.

Jazz

Beleef museum Beelden aan Zee na sluitingstijd tijdens een swingende editie van After Hours, volledig in het teken van jazz. Op vrijdag 11 september neemt Jazz070, hét Haagse platform voor jazz en global muziek, het museum over met een sfeervol avondprogramma vol livemuziek, kunst en ontmoeting.

Avonduren

Dwaal door de zalen en laat je verrassen door optredens van musici uit de bruisende Haagse jazzscene. Terwijl de klanken van jazz door het museum klinken, geniet je van een drankje, lekkere hapjes en de unieke sfeer van het museum in de avonduren. Leg de avond vast in de fotobooth, ontmoet andere liefhebbers van kunst en muziek, en ontdek de tentoonstellingen vanuit een nieuw perspectief.

Flitstours

Tijdens de avond kun je aansluiten bij korte flitstours langs hoogtepunten uit de collectie en actuele tentoonstellingen. Daarnaast is er ruimte voor bijzondere luisterervaringen, waaronder een intieme vinyl listening bar.

Ritme

Een avond vol ritme, inspiratie en ontmoeting, waar kunst, muziek en gezelligheid samenkomen aan zee.

Visitor information

Access

With Netherlands Museum Pass € 5

Standard ticket € 10

Attention: Advance booking required

Date & time

Friday 11 September from 18 to 23 hours

Location

Museum Beelden aan Zee

Harteveltstraat 1
2586 EL Den Haag
Plan route Opens in a new tab Plan route Opens in a new tab

070 - 35 85 857

Open today from 10:00 until 17:00

Opening hours next week
Day Opening hours
Fri - Sun 10:00 - 17:00
Mon Closed
Tue - Wed 10:00 - 17:00
Overview of opening hours

Discover more