Huygens Museum

Portret tekenen voor kids

Wednesday 29 April from 13 to 16 hours

Workshop

Stap in de wereld van portretten en ontdek hoe mensen vroeger vereeuwigd werden en ga daarna zelf aan de slag tijdens de workshop portret tekenen.

Portretten

Lang voordat selfies bestonden, werden mensen op allerlei manieren vereeuwigd: in schilderijen, tekeningen en beelden. Zo’n weergave van een persoon noemen we een portret.

Tentoonstelling

In de tentoonstelling Allemaal Mensen ontdek je een bijzondere verzameling portretten van mensen uit de geschiedenis van Leidschendam-Voorburg.

Workshop

Wil je zelf ervaren hoe het is om iemand vast te leggen? Kom dan naar de workshop portrettekenen. Ga aan de slag en maak een portret van jezelf of van iemand anders.

Kijken

Wat maakt een portret eigenlijk mooi? Is het de houding, de blik of misschien de achtergrond? En hoe zou jij zelf vereeuwigd willen worden? Ontdek het tijdens de workshop.

Praktisch

De workshop is doorlopend. Meedoen is gratis, maar je hebt wel een geldig toegangsbewijs voor het museum nodig. De workshop is gericht op kinderen van 6 tot 12 jaar, maar iedereen is welkom om mee te doen. De workshop vindt plaats in het Notarishuis (Herenstraat 101).

Visitor information

Access

Included in the museum ticket.

Netherlands Museum Pass valid

Age

Children aged 5 to 12

Date & time

Wednesday 29 April from 13 to 16 hours

Location

Huygens Museum

Westeinde 2A
2275 AD Voorburg
Plan route Opens in a new tab Plan route Opens in a new tab

070 - 38 61 673

Open today until 17:00

Opening hours next week
Day Opening hours
Sat - Sun 12:00 - 17:00
Mon - Tue Closed
Wed - Thu 12:00 - 17:00
Overview of opening hours

Discover more