Museum Beelden aan Zee

Masterclass Kunst en het Brein: Energie en Beweging

16 August 2025 bis einschl. 17 August 2025

Suche

Diese Aktivität wurde beendet.

Ontdek de fascinerende wereld waar kunst en neurowetenschap elkaar ontmoeten in een unieke Masterclass: Kunst en het Brein.

Tao

Wat gebeurt er in of met je brein als je langere tijd in dezelfde houding staat? Wat voor effect heeft dat op de rest van je lichaam? En wat gebeurt er als je beweegt? In deze Masterclass is je lichaam het belangrijkste instrument. We onderzoeken het principe van de Tao, dat energie beschrijft als een altijd stromende kracht die overal om ons heen aanwezig is – in de natuur, in ons handelen en in onze gedachten. Je verkent deze energie door middel van beweging, ademhaling, visualisatie en imaginatie. Middels het principe van yin en yang, van geven en ontvangen, vuur en water, maak je een diepere verbinding met jezelf en je omgeving.

Deze Masterclass is vooral praktisch. Je zult aan den lijve de krachtige werking van energie ervaren, die elk mens van nature bezit. Door bewust gebruik te maken van je lichaam, je ademhaling en je brein.

Laat je inspireren!

In de Masterclass Kunst en het brein leer je hoe kunst, verrijkt met inzichten uit de neurowetenschappen, niet alleen een bron van schoonheid is, maar ook een krachtige invloed kan hebben op je mentale en emotionele welzijn.

Praktisch

  • Docent: Frances Ruijter
  • Data: zaterdag 19 juli of zondag 20 juli of zaterdag 16 augustus of zondag 17 augustus.
  • Tijd: Inloop 10.00 uur (deuren museum open), start programma 10:15 – 11:45 uur.
  • Locatie: Buitenruimte museum
  • Geschikt voor volwassenen
  • Kosten: €12,50 p.p. (excl. entree)
  • Reserveer hier uw tickets via de website van het museum

Zorg voor makkelijk zittende kleding, schoenen en evt. windjack

Diese Aktivität wurde beendet. Daran können Sie nicht mehr teilnehmen.

Alle aktuellen Aktivitäten anzeigen auf Was läuft?

Datum & Uhrzeit

16 August 2025 bis einschl. 17 August 2025

Dezember 2025
Mo Di Mi Do Fr Sa So
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Standort

Museum Beelden aan Zee

Harteveltstraat 1
2586 EL Den Haag
Route planen Öffnet in einem neuen Tab Route planen Öffnet in einem neuen Tab

070 - 35 85 857

Heute von 10:00 bis 17:00 Uhr geöffnet

Öffnungszeiten in der kommenden Woche
Tag Öffnungszeiten
So 10:00 - 17:00 Uhr
Mo Geschlossen
Di - Fr 10:00 - 17:00 Uhr
Alle Öffnungszeiten ansehen

Noch mehr entdecken