Kasteel de Haar

Het gestolen recept

16 Oktober 2021 bis einschl. 31 Oktober 2021

Suche

Diese Aktivität wurde beendet.

Deze herfstvakantie heeft Kasteel de Haar hulp nodig van alle detectives! De chefkok Jean-Luc is er na een akkefietje met de barones vandoor gegaan en heeft het geheime recept van de Chester Cake verstopt.

Help jij met zoeken?

Deze cake is heel bijzonder en werd al gegeten door baron Etienne van Zuylen van Nijevelt; de grootvader van de echtgenoot van de barones. Een echte familietraditie, dus. Het is echt verschrikkelijk als het recept verloren gaat. Daarom doet de barones bij deze een oproep aan alle kinderen om te helpen zoeken.

Aanwijzingen

Jean-Luc heeft gelukkig wel aanwijzingen achtergelaten, waardoor het gestolen recept teruggevonden kan worden. De barones is zelf heel slecht in het zoeken van aanwijzingen en oplossen van raadsels. Daarom doet de barones een oproep aan kinderen met oog voor detail en een hele goede speurneus. Helpen jullie deze herfstvakantie het geheime recept te vinden? Barones van Zuylen van Nijevelt van de Haar is jullie eeuwig dankbaar als het lukt!

De kinderactiviteit Het gestolen recept is de hele herfstvakantie gratis verkrijgbaar tijdens een kasteelbezoek. Reserveren kan hier.

Diese Aktivität wurde beendet. Daran können Sie nicht mehr teilnehmen.

Alle aktuellen Aktivitäten anzeigen auf Was läuft?

Alter

Für Kinder von 5–12 Jahren

Datum & Uhrzeit

16 Oktober 2021 bis einschl. 31 Oktober 2021

Dezember 2025
Mo Di Mi Do Fr Sa So
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Standort

Kasteel de Haar

Kasteellaan 1
3455 RR Haarzuilens
Route planen Öffnet in einem neuen Tab Route planen Öffnet in einem neuen Tab

030 - 67 78 515

Heute von 11:00 bis 17:00 Uhr geöffnet

Öffnungszeiten in der kommenden Woche
Tag Öffnungszeiten
Do - Di 11:00 - 17:00 Uhr
Alle Öffnungszeiten ansehen

Noch mehr entdecken