Griezelige rondleiding in stadsgevangenis Het Steen
27 Dezember 2024 bis einschl. 3 Januar 2025
Führung
Diese Aktivität wurde beendet.
Gevangenis Het Steen is bekend vanwege de moordenaar van Willem van Oranje, Balthasar Gerards. Hij werd namelijk in Het Steen gevangen gehouden, verhoord, op gruwelijke wijze gemarteld en ter dood veroordeeld. In Het Steen zijn tevens nog enkele originele martelwerktuigen te zien.
Tijdens de rondleiding kom je meer te weten over criminaliteit, rechtspraak en bestraffingen van de late Middeleeuwen tot en met de 17de eeuw.
Praktische informatie
Let op: De verzamelplek is niet bij het museum, maar op de Markt voor de trappen van het stadhuis.
De rondleiding is geschikt voor kinderen vanaf 9 jaar. Door de trappen in de toren is deze rondleiding niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn.
Wanneer?
Tijdens de schoolvakanties van regio Midden zijn er rondleidingen in stadsgevangenis Het Steen. Reserveer hier je tickets.
Combinatiebezoek
Buiten de schoolvakanties om kun je een rondleiding in Stadsgevangenis Het Steen alleen reserveren in combinatie met een rondleiding in Museum Prinsenhof Delft. Lees hier meer over hoe je een rondleiding kan boeken.
Diese Aktivität wurde beendet. Daran können Sie nicht mehr teilnehmen.
Alle aktuellen Aktivitäten anzeigen auf
Was läuft?